czwartek, 21 września 2017

Konkurs z okazji 30 000 wyświetleń / Competition on the occasion of 30 000 views

By uczcić 30 000 wyświetleń naszego bloga zorganizowaliśmy dla was prosty konkurs, w którym do zdobycia jest słodki Miś ( typu nendoroid more - tutaj więcej informacji o nagrodzie ). Gorąco zapraszamy was do udziału w naszej zabawie i życzmy szczęścia!

To celebrate the 30 000 views of our blog we organized for you a simple contest in which to win is a sweet Bear (type Nendoroid more). We warmly invite you to participate in the game and wish you good luck!
 

Zadanie konkursowe 

By wziąść udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie "Co najbardziej podoba Ci się w stronie/ blogu Fejwsi figure collection?"
Proszę o pozostawienie odpowiedzi w formie kilku zdań w komentarzu pod konkursem, na blogu lub na profilu Fejwsi figure collection na facebooku.
Zgłoszenia zbieramy do 10 pażdziernika do północy.


Zachęcam was również do polubienia profilu "Fejwsi figure collection" na facebooku oraz do podzielenia się wpisem konkursowym z innymi!

Competition task

To participate in the contest you should answer the question "What do you like best in the site / blog Fejwsi figure collection?" Please leave the answer in the form of a few sentences in the comments under the competition, on the blog or on the profile Fejwsi figure collection on facebook. Entries are collected until October 10th until midnight.

 I also encourage you to like profile "Fejwsi figure collection" on facebook and to share the competition entry with others!
 

Do zdobycia jest ten uroczy słodziak!
To win this cute bear!
Wśród nadesłanych odpowiedzi wraz z Ranalcusem wybierzemy szczęśliwego zwycięzcę. Wyniki zostaną opublikowane w przeciągu dwóch tygodniu po zakończeniu konkursu na naszym fanpage - Fejwsi figure collection. Nasz wybór jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Za wysyłkę nagród odpowiadam ja - Fejwsi. Nie bierzemy odpowiedzialności za pracę Poczty oraz nie odpowiadamy za zaginione przesyłki. Konkurs nie jest powiązany z Facebookiem.

I will choose the lucky winner with Ranalcus . The results will be published within two weeks after the contest on the fanpage - Fejwsi figure collection. Our choice is subjective and is not subject to further discussion. I am responsible for the shipping of prizes - Fejwsi. We do not take responsibility for the work of the Post Office and we are not responsible for missing items. The competition is not linked to Facebook.

________________________________________________________________________________________

9 komentarzy:

 1. Trudne pytanie, ale myślę, że najbardziej podobają mi się na blogu cudowne zdjęcia figurek autorstwa Fejwsji. Te niezwykłe makiety, dbałość o szczegóły... No i scenki! Niech żyje nendroid z pyszczkiem umazanym czekoladą. Aż miło się patrzy na te śliczne kompozycje, tak właśnie powinno się korzystać z figurek, a nie więzić je w gablotce całe życie, biedaczki. Bardzo lubię też to, że nad blogiem czuwa niczym dobry duch Rancalus, który zawsze angażuje się w rozmowy w komentarzach, wyjaśnia, śmieszkuje. Zawsze gdy wchodzę na tego blogasia, poprawia mi się humor, bo wszystko jest tutaj tak uroczo sympatyczne. O takie blogi nic nie robiłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. >nad blogiem czuwa niczym dobry duch Rancalus
   Obijam sie w biurze to siedze i czytam blogi

   Usuń
  2. mysza

   Bardzo Ci dziękuję za Twoje ciepłe słowa. Zmotywowałaś mnie do dalszej pracy. ^^

   Ranalcus

   Nie bądź taki skromny, jesteś "aniołem stróżem" tego bloga. :D Ja jestem Ci zawsze wdzięczna za to, że dbasz o naszych czytelników i sprawnie odpowiadasz na komentarze a czasem, poprawiasz innym humor.

   Usuń
 2. Mi w sumie podoba się ostatnimi czasy ta dwutorowość notek, bo jak nie znajdę niczego w wypowiedziach Fejwsi, czego mogłabym się uchwycić w odpowiedzi do notki w komentarzu, to mogę się uchwycić tekstu Ranalcusa i na odwrót - kiedy u Ranalcusa nie znajdę niczego to na pewno znajdzie się coś w wypowiedzi Fejwsi. Gusta ludzkie tak się potrafią rozjeżdżać, że łatwiej znaleźć jakiś punkt zaczepienia w waszych wspólnych notkach. Ale! Notki Fejwsi uwielbiam też za przecudowne zdjęcia, które wstawia do postów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. >kiedy u Ranalcusa nie znajdę niczego
   ;____;

   Usuń
  2. Ranalcus na celu
   Pocisk uczucio-burzacy załaduj

   Usuń
 3. Co najbardziej podoba Ci się w stronie/ blogu Fejwsi figure collection?

  Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Dlaczego? Chociażby dlatego, że jest to jedyny blog, w którym czytam wszystkie wpisy i który śledzę na bieżąco. Znaczy to tyle, że spełnił on moje dość wysokie wymagania i ma w sobie "to coś". A czym jest owo "to coś"? To już nie jest takie łatwe do określenia. Po pierwsze z Fejwsi figure collection bije pasja, widać ją w tekstach, widać ją w zdjęciach, jest zaraźliwa i powoduje między innymi, że gdy rozsądek mówi: dość figurek, a z ekranu łypie do mnie nowa recenzja ze ślicznymi zdjęciami, rozsądek może iść do kąta się fochać, że znowu go nie posłucham. Ale odejdźmy od tego tropu, bo prowadzi do smutnych wniosków związany ze słabą wolą, zakupoholizmem i niezdrowym pociągiem do japońskiego plastiku. Skupmy się więc na tekstach - po pierwsze bardzo spodobało mi się to iż w większości przypadków wpisy są dwujęzyczne. Większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy ile czasu zajmuje przygotowanie samego wpisu, a co dopiero przygotowanie w dwóch wersjach językowych. Za to Paulina ma mój ogromny szacunek i podziw. Sama nie mogę się przełamać by zacząć tłumaczyć teksty, już przygotowanie wywiadu po angielsku bywa dla mnie męczące... Ale idźmy innym tropem, bo znowu schodzi na smutne wnioski. To, że teksty są przemyślane i bez błędów językowych (dla większości osób publikujących w internecie, nie jest to oczywiste, że wszystkie teksty powinny takie być - o zgrozo!) to kolejny powód dla którego czytam je z przyjemnością. No ale przejdźmy do wisienki na torcie, czyli zdjęć, które uwielbiam - nie będę pisać, że zazdroszczę umiejętności fotografowania, bo gdzie mnie maluczkiej do takiego talentu, ale wystarczy mi, że mogę sobie postawić wysoką poprzeczkę i w porywach porywu i głębokiej wiary w swoje siły mówić: Kiedyś będę robić takie ładne zdjęcia jak Paulina!
  I tym pełnym wiary, pozytywnym! akcentem zakończę swój wywód bo jak zwykle się rozgadałam.

  Sara

  OdpowiedzUsuń